Výplety Babolat do tenisových raket

Výplety, které se často označují jako "motor rakety", představují 50% výkonu rakety a jsou nezbytné pro dokonalý tenisový úder. Jako vynálezce a první výrobce tenisových strun před více než 145 lety, Babolat neustále inovuje, aby hráčům poskytoval nejvhodnější struny pro jejich hru.

Pokud háči vždy hledali kontrolu, sílu a trvanlivost, objevily se nyní v moderní hře nové trendy, které vytváření spin, pohodlí a cit pro nové priority tenisových hráčů.

Jak vybrat tvůj výplet?

TOUCH RANGE - Absolutní cit - široce používaný na turnajích a to z jasného důvodu. Díky 100% přírodnímu materiálu je řada Touch nenapodobitelná. Úžasná kombinace citu a síly, stálost napětí výpletu. Źádný takový výplet na trnu není.

Xcf RANGE - Extrémní komfort - měkká polyamidová struktura a její multivláknové složení dávají řadě X výjimečnou pružnost. Velmi přátelský k hrající ruce, mimořádný cit a komfort.

RPM RANGE - Nedostižný spin - unikátní tuhá směs z co-polyesteru a její speciální struktura umožňují řadě RPM odehrát míč jako nikdy předtím. Tato výjimečné výplety dávají míči fenomenální rotaci. Jen se zeptej Rafy ...a také jeho protihráčů :)

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.