Tenisova obuv Babolat

OFICIÁLNÍ OBUV TURNAJE VE WIMBLEDONU

Michelin-Logo

Silné Partnerství od roku 2003. Vášeň pro výkon a inovaci.

Michelin a Babolat poskytli svoje odborné znalosti k výrobě jedinečných podrážek, které zajišťují maximální přilnavost a odolnost. Tuto sezónu Michelin a Babolat nabízí novou směs na podrážkách bot JET a Propulse Fura a Rage k zajištění ještě lepší výkonnosti při kontaktu obuvi s povrchem.

MATRYX_2.0-PIM-Logo_Black

Komfort, podpora, lehkost

Patentovaná inovace navržená ve výhradní spolupráci s firmou Chamatex, experty na vysoce funkční technické textilie. Vyrobeno ve Francii a navrženo speciálně pro potřeby tenisových hráčů. Tento unikátní bezešvý vrchní materiál je v kritických zátěžových částech vyroben z látky obsahující ultraodolná Kevlar - polyamidová vlákna. Výsledek: neuvěřitelně lehká hmotnost a absolutně stabilní bota, která se přizpůsobí každému hráči.

DIN

Mezinárodní test pro gumové podrážky. Trvanlivost se měří na základě úbytku gumy. Vysoký DIN Index: nízká kvalita gumy, Nízký DIN index: vysoká kvalita gumy.

KPRSX-PIM-Logo

Tlumení nárazu

Systém KPRSX poskytuje každému optimální tlumení. Měkčí pěna EVA absorbuje nárazy. Podložka nabízí dokonalou ochranu paty. Posílení paty zlepšuje pohyb nohou. Výsledek? Bezkonkurenční odpružení.

ACTIVE_FLEXION-PIM-Logo

Responsiveness

Technologie vyvinutá a patentovaná firmou Babolat. Tvar a konečná úprava použitých materiálů u 9 klíčových tlakových bodů obuvi maximálně zlepšuje reakci při pohybu.

POWER_STRAPS-PIM-Logo

Podpora chodidla

2 boční pásky ve středu boty zpevňují nohu při bočních pohybech.

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.